AH
Soru Sahibi
11 Haziran 2020 00:47

Tuvalet eğitimi

22 aylık kızıma iki hafta önce tuvalet eğitimine başladık bir haftanın sonunda tuvalete yapmayı öğrendi ama ben götürünce yapıyor kendi tuvaleti geldiğini söylemiyor. Ben götürmezsem kaçırıyor kaçırdıktan sonra çiş diyor. Normal mi acaba bu durum?

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhaba Tuvalet eğitimine başlamak için fiziksel olarak hazır olduğundan duygusal olarak hazır olduğundan emin olmak gerekiyor..Gunduz uykusundan kuru kalkıyor mu?Tuvalete yada lazimliga oturmada direnci varmı ?Tuvaletinin geldiğini kas gücü olarak hissediyordu? Gece ve gündüz bezi çıkardığınızda mesafesinin dolu olduğunu hissedip göstermediğinden emin olmanızı öneririm..Eğer hazır değilse lütfen acele etmeyin..Hazır olduğunda 10- 15 gün içinde tuvalet eğitimini kazanacaktır. Sevgilerimle

15 Haziran 2020 13:36
AH
Soru Sahibi

Mesajı yazdıktan bir gün sonra söylemeye başladı, teşekkür ederim

15 Haziran 2020 17:33

Çok sevindim.. Sevgiler

15 Haziran 2020 17:38