ÇF
Soru Sahibi
11 Eylül 2019 17:42

Neyapmam gerekli

Bahar hanım.benim 4.5 yaşında bir oğlum var.cok agresif ve hareketli sürekli kendi istediği şekilde davraniyir.yanindaki kim olursa olsun ona öncülük yapmak istiyor.kree gönderdim faydası olur diye.ama oradada sürekli arkadaşlarına zarar veriyor.konustum dinledim.bazen yasaklar koydum karaliligimida korudum.ama sürekli özür dileyip iki dk sonravtekrar aynı davranmaya başlıyor.ogretmenide pedagika gourmemi istedi ve sizi tavsiye etti.randevu talebinde bulundum en kısa zamanda bana yardımcı olursanız çok sevinir m.cok üzülüyorum bı duruma bı yolunu bulamadım.iyi günler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Fatma Hanım Okulda ve evde aynı davranışlarda bulunuyor olması gelişimsel değerlendirme ve aile danışmanlığı yardımı almanız gerektiğini düşündürdü.. Anne olarak yorgun çaresiz kaygılı olmanız çok normal lütfen bu duygularınızın çocuğunuzla olan ilişkinize nasıl yansıyor anlamaya çalışın..En kısa zamanda görüşmek dileğiyle..

16 Ekim 2019 08:38