ÇS
Soru Sahibi
1 Ekim 2018 15:26

Tuvalet Eğitimi

Merhaba, 34 Aylık bir oğlum var. Mayıs ayı başında kendi artık tuvalete yapmak istediğini söylediği için tuvalet eğitimine başladık. Ancak pek bir ilerleme sağlayamıyoruz. Çişini zaten 1 2 saatte bir yapıyor. Geldiğinde söylemiyor, ben götürürsem tuvalete yapıyor. Kakayı tuvalete yapmayı tercih etmiyor. İlla altına yapıyor. Kreşte kaka yapmıyor, evde yaptığı için okulda gözlemleyemiyorlar. Öğretmeni okulda çişini söylediğini söylüyor. Bana hiç söylemedi şimdiye kadar malesef. Gece de bir iki kere tuvalete kaldırıyorum, yoksa altına yapıyor. Konu ile ilgili profesyonel destek almalı mıyım ? Zira 7. aya doğru gidiyoruz.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, sistematik olarak bir eğitim verilmemiş anladığım kadarıyla... bunu tekrar onunla konusun ve bir uzmandan yardım alın.

11 Şubat 2019 13:10