EH
Soru Sahibi
24 Ekim 2017 11:03

Tuvalet eğitimi

Merhaba oğlum 31 aylık bütün gece boyunca ve gündüz uykusunda üstü kuru olarak kalkıyo cmt-pzr 2 gün alıştırma küloduyla başladık 2 gündür hiç bir şekilde bez ve alıştırma külodu kullanmıyor tuvalete oturuyor ama çişi geldiğinde yapmak istemiyor tutuyor ve dayanamayıp sonunda üstüne yapıyor bgn 4.gün sizce uygun bir zamandamı tuvalet eğitimine başlattık ne yapmamız gerekiyor her türlü etiket çıkartma yaptık ödüllendirdik ama çişini yapmak istemiyor

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, takvim yaşına göre tuvalet eğitimi için uygun görünüyor. Ama psikolojik olarak hazır mı, süreci yönetebilir mi bunun için 4 gün çok kısa bir süre... Çocuğunuza zaman verin sakinliğinizi koruyun. Altına yaptığında hatırlatmalarınıza devam edin. Eğer bir program dahilinde gitmek isterseniz bir uzmandan yardım alın.

13 Kasım 2017 10:54