10 Mart 2014 22:53

takıntı

8 yaşında çocuğum 2-3 kez tekrar ettiriyor sorularını neden

1 cevap
Cevaplar (1)

Bunun bir kaç nedeni olabilir ama sorunun sadece bu "soru tekrar ettirme" olmadığını tahmin ediyorum. Burada her soruda mı? ya da ders ile ilgili konularda mı? diye de bir konu var . Çocuğunuzun kendine olan güveninde sorun olabileceği gibi, fiziksel sorunlar (işitme sorunu gibi) da olabilir. Daha detaylı bilgi verirseniz yardımcı olabilirim...Örneğin; 1-Okul başarısı nasıl? 2-Arkadaş ilişkisi nasıl? 3-Aile içinde, varsa, kardeşleri ve sizler ile ilişkisi nasıl? 4-Bu sorun ne zamandır gözleniyor? İyi günler dileği ile... Ped.Ülker Yaşin

18 Mart 2014 19:50

Bunun bir kaç nedeni olabilir ama sorunun sadece bu "soru tekrar ettirme" olmadığını tahmin ediyorum. Burada her soruda mı? ya da ders ile ilgili konularda mı? diye de bir konu var . Çocuğunuzun kendine olan güveninde sorun olabileceği gibi, fiziksel sorunlar (işitme sorunu gibi) da olabilir. Daha detaylı bilgi verirseniz yardımcı olabilirim...Örneğin; 1-Okul başarısı nasıl? 2-Arkadaş ilişkisi nasıl? 3-Aile içinde, varsa, kardeşleri ve sizler ile ilişkisi nasıl? 4-Bu sorun ne zamandır gözleniyor? İyi günler dileği ile... Ped.Ülker Yaşin

18 Mart 2014 19:51