ŞK
Soru Sahibi
13 Eylül 2011 10:40

slm sitenizi çok beğendim. banada yardımcı olursanız sevinirim.sorunlu bi e

slm sitenizi çok beğendim. banada yardımcı olursanız sevinirim.sorunlu bi evlilik yaşadım şu anda ayrıyız. 8 yaşında bir kızımız var ama benim kızım olmadığına dair şüphelerim çok. kan grubu ile nasıl biliniyor benim kanım Arh+ annesini 0rh- çocuğun kan grubunun ne olması gerekiyor. kan uyumluysa şüphelerimin kalmaması için izmirde mahkeme kararı olmadan test yaptırabileceğim yer varmı izmirde yoksa nerde nasıl yaptırabilirim. teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Bildiğim kadarı ile özel lab larda test yaptırabilirsiniz, ama bunu mahkemede kullanamazsınız, eger mahkemede kullanmak istiyorsanız o zaman adliye kanalı ile test yaptırmanız gerekir.

13 Eylül 2011 10:56