ÇM
Soru Sahibi
12 Temmuz 2010 12:54

slm hocam nasılsınız.ben mehmet 3 yıl önce güneş hastanesi acilde çalışmışt

slm hocam nasılsınız.ben mehmet 3 yıl önce güneş hastanesi acilde çalışmıştık.umarım hatırlarsınız.kendinize i bakın hocam.saygılarrrrrr.

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhaba Mehmet nasılsın, nerelerdesin

12 Temmuz 2010 23:18
ÇM
Soru Sahibi

teşekkürler hocam sevgi hast. göz cerrahideyim.boş durma boşa çalış işte hocam hayat naparsınız...tekrar görüşürüz hocam saygılar..

16 Temmuz 2010 13:39

Kendine iyi bak, yolun düşerse beklerim hastanede 2. katta tıbbi genetik, kolay gelsin...

16 Temmuz 2010 14:23