TM
Soru Sahibi
12 Aralık 2010 00:05

slm hocam çocuğum 5 yaşında bir kız çocuğu yaklaşık 2.5 ay oldu sürekli miğ

slm hocam çocuğum 5 yaşında bir kız çocuğu yaklaşık 2.5 ay oldu sürekli miğdesi şiş ve devamlı olarak tuvalete çıkma isteğinde bulunuyor ve sadece uzun süreli gaz çıkarıyor ve sonunda balgamımsı bir sıvı yada köpükle son buluyor bu durum her 15-20 dk da bir yineleniyor.yaptırdığımız tüm tahlillerde durumun normal olmasını söylemelerine rağmen hastalığımızın seyrinde henüz bi değişme yok yardımcı olmanızı bekliyor şimiden teşekkürlerimi bildiriyorum....

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ender Pehlivanoğlu
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme

Sn.Taner, Şikayetleriniz çocuğunuzun barsak hareketlerinin normal olmadığını düşündürüyor. Sindirim kanalının incelenmesi yararlı olur. Bulunduğunuz bölgede Çocuk Gastroenteroloji uzmanına başvurmanızı öneririm. Adana, Mersin ve Gaziantap te da bu konuda yetenekli hekimlerimiz var. Sorunu mutlaka çözeceklerdir. Sağlık ve mutluluk dileklerimle.

12 Aralık 2010 22:31