BL
Soru Sahibi
7 Mart 2011 13:46

MRH.DR.BEY BENİM KIZIM 7AYLIK DOĞDUĞUNDAN BERİ SARI KAKASINI 6 KEZ ANCAK G

MRH.DR.BEY BENİM KIZIM 7AYLIK DOĞDUĞUNDAN BERİ SARI KAKASINI 6 KEZ ANCAK GÖRDÜM,YEŞİL SÜMÜKLÜVE KANLI YPIYOR LAB.4.AYINA KADAR LAB.5 KEZ KAKASINDA GİZLİ KAN PRAZİT ENFEKS.ARANDI BİŞEY ÇIKMADI 4. AYINDA BOL LÖKOSİT BOL ERİTROSİT ÇIKTIPARAZİT YOKTU DR.UM AMİPLİ DİZANTERİ DEDİ 25 GÜN ÖNCE ŞURUPLAR SONRA IV İĞNELER KULLANDIK GEÇMEDİ,KANDA ALLERJİ TESTİ YAPILDI NEGATİF ÇIKTI BAŞKA BİR SORUNDA ÇIMADI HALA KAN VE ENFEKSİYON VAR ANNE SÜTÜ ALIYOR EK GIDAYA GEÇELİ 20 GÜN OLDUBOYU 67CM,8KG SİZCE NESİ VAR

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ender Pehlivanoğlu
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme

Sn.Bakış, Çocuğunuzda kalın bağırsak iltihabı mevcut. Kolonoskopi yapılması yararlı olur. Malatya da çözüm bulamazsanız size İstanbul da yardımcı olmaya çalışacağız. Sağlık dileklerimle, Dr.Pehlivanoğlu

10 Mart 2011 21:53