GG
Soru Sahibi
1 Nisan 2011 12:39

mrb hocam 14 aylık kızım var. kızımda doğdu doğalı genital ve poposunda piş

mrb hocam 14 aylık kızım var. kızımda doğdu doğalı genital ve poposunda pişikten hiç kurtulamadık haftanın 2 günü iyleştiyse 5 gün kıpkırmızı bütün ilaçları denedim eşyalarını değiştirdik çok kaka yapıyo 5 öğün yediriyrm 5 kez normal bazen sulu kaka yapıyo sizce pişik sebebi nedir?ne yapabilirm

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ender Pehlivanoğlu
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme

Sn.Top, Dışkının asitli yapısı pşiğin nedeni olabilir. Bu durumda karbonhidratlı besinlerin sindirim ve emiliminde sorun vardır. Bağırsak hastalıkları anüs çevresinin sağlığını bozar. Çocuğunuzun pediatrik gastroenteroloji uzmanları tarafından incelenmesinde yarar var. Sağlık dileklerimle, Dr.Ender Pehlivanoğlu

2 Nisan 2011 20:51