AG
Soru Sahibi
26 Ekim 2010 20:43

selam ben 1.69 boyunda 51 kilo olan bi gencim kilo almak istiyorum spora gi

selam ben 1.69 boyunda 51 kilo olan bi gencim kilo almak istiyorum spora gidiyorum GNC ürünleri kullandım protein tozu aminoasit creatin hepsini kullandım fakat kilo alamadım iştehım okadarda kötü değil yiyiyorum fakat alamıyorum doktorada gittim testler yaptı cok sağlıklısın dedı ıstersenız testlerımıde gonderebılırım size sorum ben doktora gıtsem bu sebepten bana primobolan depot onerırmı ben kullanmak ıstıyorum ama doktor gözetimi altında kullanmak ıstıyorum.yardımcı olursanız sevinirim...

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar; Sizi gayet iyi anladığımı belirtmek istiyorum. Çünkü önceki yaşlarında ben de aynı problemlerle yüzleşmeye çalışıyordum. Gayet sağlıklıydım ve her şeyi yememe rağmen kilo alma konusunda problem yaşıyordum ama mesleğimi kazndıktan sonra olayları daha açık görmeye başladım. Ben gerçekten yediğimi düşünürken aslında hiç de sağlıklı beslenmiyormuşum. Hatta kendime yetecek kadar bile yemiyormuşum işin aslında. Yani size tavsiyem her hangi bir ürün kullanmaktansa öncelikle nerde yanlış yaptığınızı bulmanız. Ama bunun için dışardan bir göze yani bir uzmana ihtiyacınız var. En yakınınızdaki bir sağlık kuruluşundaki meslektaşıma başvurmanızı ve aslında nasıl bir yemek düzenine sahip olduğunuzu öğrenmenizi tavsiye ediyorum size. sağlıklı günler diliyorum...

27 Ekim 2010 11:40