AY
Soru Sahibi
23 Ekim 2010 16:22

oncelikle iyi calismalar diliyorum.soru grubunu secmek zorunda oldugum icin

oncelikle iyi calismalar diliyorum.soru grubunu secmek zorunda oldugum icin seciyoru.sorum harbalife ilgili.cevremde bunlari kullanarak zayiflayan,gerekli besin takviyelerinde bulunarak bazi hastaliklarina derman bulan kisiler var.bununla beraber fazlasiyla genis urun yelpazeleride mevcut.benimde kilo problemim var ve bu urunde bende kafa karisikligina sebep verdi.siz uzmanlarin bu urunler hakkinda bilgisi varmi iyi yada kotu?icerik bakimindan ne kadar duzgun?simdiden tesekkur ederim.iyi gunler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar; Biz uzmanlar olarak bu tür ürünlere çok sıcak bakmadığımızı belirtmek istiyorum. İçerikleri ise bolca liften oluşuyor. Bu sayede olduğundan daha tok tutuyor. Ve her hangi bir şey yemek istemiyorsunuz. Ancak tok tuttuğu ve bir şey yemek istemediğiniz için vücudunuz için gerekli olan vitamin, mineral, protein ve karbonhidrat ve hatta yağ gibi besin bileşenlerini alamıyorsunuz. İşte bu besin bileşenlerini almanız için de size, yine onların ürettiği ürünleri almanız gerektiğini belirtiyorlar. Ve siz bunları aldığınızda, bu sefer besinlerle eksik alabileceğinizi düşündükleri C vitamini tableti öneriyorlar. Yani bu iş böyle uzayıp gidiyor. Bu pazarlama şekline de amerikan pazarlama şekli deniyor. Böylelikle siz bir ürün almayı tasarlarken 20 çeşit ürün alarak geri dönüyorsunuz. Bunun yanında, bu ürünü kullanarak kilo veren hastalrım da var. Ama bana gelmelerinin nedeni daha çok ürünü bıraktıktan sonra aldıkları aşırı kiloları atmak için oluyor. Çünkü eski alışkanlıklara dönmek, kullandıkları ürünlerin etkisini kaybettiriyor. Zaten bu ürünler size kalıcı zayıflama veremiyor. Bunun yanında bu ürünü kullanıp hiç bir fayda görmemiş hastlarım da mevcut. Karar sizin. Ama yeterince açık yazdığımı düşünüyorum. Sağlıklı günler diliyorum...

25 Ekim 2010 08:54