YH
Soru Sahibi
5 Aralık 2010 22:25

mrb.pınar hn.benim sorum 31yaşındyım,3 yaşında çocuğum var,80 kg.yum.zayıfl

mrb.pınar hn.benim sorum 31yaşındyım,3 yaşında çocuğum var,80 kg.yum.zayıflamak için4 aydır haftada 3 gün 1saati kardiyo olmak üzere 1-5 saat spor yapıyorum 3 kg.aldım,Düzenli beslenmeye çalışıyorum tatlıdan ekmekten uzak.neden zayıflayamıyorum acaba,nerede yanlış yapıyorum,

1 cevap
Cevaplar (1)

merhabalar; Öncelikle uyguladığınız beslenme progtamı hakkında bilgi sahibi olmam gerekiyor. çünkü danışanların genellikle düştükleri tuzak bu oluyor. yani beslenmeme dikkat ediyorum, ekmekten uzak duruyorum vs. ama sadece bunları yaparak düzenli beslenmiş sayılmıyorsunuz maalesef. O yüzden ayrıntılı olarak beslenmenizi öğrenmem gerekiyor. belki de yanlışınız size göre doğru fakat bana göre yanlış olan beslenme tarzınızdadır. bu arada bir hekime başvurup kan tahlillerinize de baktırmanızı öneriyorum. biş takım hormonal bozukluklar, en yaygın olarak troid gibi, bu şekilde kilo verememe problemlerine yol açabilir. sağlıklı günler dileğiyle...

14 Aralık 2010 11:20