PN
Soru Sahibi
1 Haziran 2011 14:04

Sayın Dr.Hanım, Hiç diş olmayan ağızda,İmplant üstü total Protez çok pah

Sayın Dr.Hanım, Hiç diş olmayan ağızda,İmplant üstü total Protez çok pahalı mıdır? nekadar zamanda tüm tedavi biter? Saygılarımla Nevin

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dt. Ayşegül Yalçın Ünlüyol
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Merhaba; Daha önce total protez kullanmış bir kişi olrak çok fayda göreceksiniz.. Hareket azalacak. Bunun için alt çeneye en az 2 implant gerekiyor. 4 implantla hereketi minumuma indiririz. 6 implanla total protez iptal olur sabit protez kullanmaya başlarsınız. Alt çeneye 2 implant yapılsın derseniz. 3 ay bekeleme süresi sonunda implant üstü total proteziniz için ölçünüz alınır. Üst çenede bekleme süresi 4-5 ayı bulmaktadır.

6 Haziran 2011 18:49