KE
Soru Sahibi
15 Haziran 2011 22:17

Merhabalar. Benim sormak istediğim bikaç soru vardı. Ön iki dişim ayrık o

Merhabalar. Benim sormak istediğim bikaç soru vardı. Ön iki dişim ayrık olduğu için zirkonyum kaplama yaptırıyorum Bugün dişlerim kesildi geçici dişler takıldı. Eve geldikten sonra o 2 dişimin üstü yani dişetlerim morardı Acaba iğneden mi diye düşündüm ama emin olamadım Sizce normal midir? Gerçek dişlerin takılmasına 2 gün var..

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dt. Ayşegül Yalçın Ünlüyol
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Anesteziden dolayı meydana gelmiş bir durum. geçicidir.

20 Haziran 2011 14:19