AE
Soru Sahibi
16 Haziran 2011 13:09

Merhaba, ben diş beyazlatma işlemi yaptırmak istiyorum ancak çok maliyet

Merhaba, ben diş beyazlatma işlemi yaptırmak istiyorum ancak çok maliyetli bir işlem olduğunu duydum sizden ürcreti hakkında bilgi alabilirmiyim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dt. Ayşegül Yalçın Ünlüyol
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

İnternet ortamında fiyat bilgisi vermiyoruz. alt-üst toplam 20 dişinizde beyazlatma uygulanıyor. Size özel plak hazırlanıyor. Klinikte başlayan beyazlatma seansları bizim gözetimimizde evde devam ettiriliyor.

20 Haziran 2011 14:25