DA
Soru Sahibi
17 Haziran 2011 13:55

hocam merhaba, Ben diş beyazlatma düşünüyorum dişlerim mat çok sarı değil

hocam merhaba, Ben diş beyazlatma düşünüyorum dişlerim mat çok sarı değil ama beyaz da değil.Diş beyazlatma zararlı demişti diş doktorum yöntemden yönteme değişiyor sanıyorum.Fiyatları ortalama nedir ve belli bir süre sonra tekrarlar mı ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dt. Ayşegül Yalçın Ünlüyol
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Merhaba; Diş beyazlatma tedavisinde sarı tonlu dişlerden çok güzel sonuçlar alıyoruz. diş beyazlatma işlemi süresince 15 gün kahve,sigara, çay, kırmızı şarap, vişne suyu gibi boyalı gıdalardan uzak durmanız gerekiyor. fiyat konusunda bilgi vermiyoruz. ücretsiz muayene sırasında yüz yüze görüşmede sizi bu konuda bilgilendiriyoruz. Konrtrollü bir biçimde yapıldığında harika sonuçlar alıyoruz. Zarar olrak algılayabileceğin,z tek şey işlem sonrası ilk bir kaç saat süren oluşabilecek hassasiyettir. o da geçicidir.

20 Haziran 2011 14:31