KA
Soru Sahibi
3 Ocak 2021 22:40

Şaşkınlık ve yetemezlik

Merhaba. 33 aylık ve 6 aylık iki oğlum var. 33 aylık oğlum da doğumdan beri her anlamda bir gerileme görüyorum. Kıskançlık hat safha. Bu aralar özellikle son iki ay kadar tırnak yeme, saç yolma, yalama, tükürük bırakma sağa sola gibi değişik huylar gözlemliyorum. Memeyi bıraktığımız dan beri de-20 aylıkken bıraktık- gece yatırırken kulagimla oynama huyu var. Ne yapsam vazgeciremedim. Her şeye ilgisini aşırı çabuk kaybediyor. Oyuncakla oynamaz doğru düzgün. Hep disarilarda özgürce oynamak istiyor. Etkinlik yetiştiriyorum ve yetemiyorum. Hocam bu değişik huylarını bırakmak için neler yapmam gerek. Normal mi.bu davranışlar. Kendiliğinden Soner mı? Tuvalet eğitimi vermeyi denedim ama bile isteye reddediyor ben de zorlamiyorum bıraktım. Günde en fazla 1 saat TV ya izler ya izlemez. Ama konuşması da geri kaldı. 15 aylıktan bu yana bakıcı arayışımız vardı. Beş ay çok çektik bu konuda. Ondan mı acaba. O arada içine kapandı. Ne yapacağımı bilemez haldeyim. Destek mı almalıyım ne yapmaliyim

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhabalar, Bir an önce ofise gelmenizi tavsiye ederim. Muhtemelen bu koşullara profesyonel bir şekilde uyulmalıdır. Saygılar...

3 Ocak 2021 22:44
KA
Soru Sahibi

Malesef hocam, doğu bir ilde gorevliyiz. Hava şartları buralarda hiç iyi değil. Destek bulup alana kadar elimden gelebilecek şeyleri yapmaya hazırım ama elimden bir şey gelmez sanırım. Teşekkür ederim yine de.

4 Ocak 2021 01:21

Davanız internette konuşulabilecek bir dava değil. Etik değil. Ayrıca çevrimiçi bir oturuma da yardımcı olabiliriz. Veya yakınınızda bir ofis bulmaya çalışın. Saygılar

4 Ocak 2021 01:25