OA
Soru Sahibi
13 Aralık 2020 18:32

7 yaş öfke krizleri

Doktor hanım merhaba,7 yaşında kızım 1.sinifa devam ediyor.cok başarılı olmasına rağmen en ufak bir yanlisinda ağlama ve öfke krizleri geçiriyor.ogretmenin bile dikkatini çekti ve bizi arayıp şikayette bulundu.terapi ile çözülebilir mi

1 cevap
Cevaplar (1)

İyi akşamlar, Öfke genellikle çocukların ifade edemediği başka duygulardan kaynaklanır. Terapi ile bunu çözmeye ve çocuğun daha sağlıklı bir yaşam sürmesine yardımcı olmaya çalışıyoruz. Saygılar

13 Aralık 2020 18:57