DA
Soru Sahibi
16 Aralık 2020 14:57

Bebeğimin dudak emesi

İyi günler sizi internete gördüm.Bebegim 3.ayina gireli 15 gün oldu ve 3 gündür üst dudugini emiyor dilini araya sıkıştırarak.internete araştırırken sizi gördüm. Peki neden dudugini emesi sakıncası yada zararı olur mu. Nasıl bıraktıra bilirim. Bana yardımcı olursanız sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, Lütfen sorunuzu yanıtlamakta bu kadar geç kaldığım için beni affedin. Çocukların bu kadar genç yaşta bunu yapmalarının ana nedenleri beslenecek kadar yeterli olmadıklarıdır, bu nedenle çocuğunuzu zaman zaman biraz daha fazla veya daha kısa beslemenizi tavsiye ederim ve bence sorun çözülecektir.

8 Şubat 2021 11:09