KG
Soru Sahibi
29 Aralık 2018 02:02

Resim çizimi

Merhaba benim kızım 6.5 yaşında. Resim konusunda yetenekli ve devamlı da resim çizen bi çocuk. Sorunum geçenlerde çizdiği resmin içeriği bir kadın bacaklarını açmış bi masada bi erkek elinde iğneyle başında duruyo ve kadın ağlıyo tabi biz hemen psikoloğa gittik bazı testlerle daha net sonuca gideriz dedi.tabi içim içimi yiyo nası böyle bir resim çizdi diye siz ne dersiniz ? Burdan resimleri atamıyorum 2 resimde bu şekilde gönderebilmem mümkün olurmu acaba size ?

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhabalar. gulay@helikvetino.com adresine yollayabilirsiniz. Fakat resim yorumlama anamnez bilgi aldıktan sonra çocuğu tanıdıktan sonra çocuk çizerken de yanında olarak duygusuna bakılarak yapılırsa çok daha verimli bir sonuç çıkar. Bir durumdan etkilendiği veya bir şey duyup yaptıgı bir resim olabilir. Siz yine de gönderin ama çocuğu tanıdıktan sonra bir Pedagog un yorumlaması daha sağlıklı olacaktır.

29 Aralık 2018 09:28
KG
Soru Sahibi

Mailim geldimi acaba ? gulsenkaraman@gmail.com.rica etsem bakarmısınız 2 resmi yolladım.ilginize teşekkür ederim

31 Aralık 2018 00:57

Mailiniz geldi ve cevaplandı. Ben teşekkür ederim

31 Aralık 2018 08:17