KF
Soru Sahibi
9 Mayıs 2021 19:31

Bebegim için

İyi günler Gülay hanım 12 aylik bir kizimvar seslenince arada bakıyor bazense bakmıyor kulaklarına parmağını sokuyor saçlarını hafifçe çekiyor anne baba nerede dediğimizde gözleri bizi ariyor yada kumandayi getir çizgi film açalım dediğimizde kumandaları getiriyor göz temasi istediği zaman bakıyor istemedigi zaman gözlerini kaçırıyor bı sıkıntı olabilir mi acaba

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar. Kimi zaman olan ya da olmayan şeyler bize net sonuç vermez tabi ki ama bir değerlendirme almanızda fayda olabilir. Bazen çok silik etkiler görülebiliyor. Zaman burada en önemli faktör. İzmir de imişsiniz o nedenle bir değerlendirme düşünürseniz merkezimize bekleriz, çok daha doğru bir sonuç olur. Görüşmek dileğiyle 🍃

10 Mayıs 2021 00:08