KG
Soru Sahibi
22 Haziran 2021 15:31

Oğlumun eli devamlı pipisinde

Hocam mrb. Oğlum 34 aylık 1.5 ay oldu bezi bıraktık eli günün büyük kısmı pipisinde tuvaletini her geldiğinde söylemiyor ben tuttuğunda sorup götürüyorum ve her seferinde yok diyor ama yapıyor. Sürekli ikaz ediyorum ama doğru bi şekilde yönlendirmem için yardımcı olmanızı rica ederim. Şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhabalar öncelikle bir gelişimsel değerlendirme almanızda fayda var sonrasında detaylı bir görüşme ile sorun üzerine gidilebilir. Israrcı olmamanız da önemli bu dönemde biraz çatışmadan kaçınmaya çalışın

28 Haziran 2021 10:10
KG
Soru Sahibi

Çok tşk ederim hocam ilginiz için kolay gelsin iyi çalışmalar

29 Haziran 2021 10:22

Ben teşekkür ederim

30 Haziran 2021 09:34