AE
Soru Sahibi
22 Ekim 2015 11:49

NÖROPATİK AĞRILAR

HOCAM HAYIRLI GÜNLER. 40 YAŞINDAYIM BUNDAN 5 AY ÖNCE SOL KOLTUK ALTINDA KALBE YAKIN YERDE ÇOK ŞİDDETLİ AĞRILARLA DOKTORA GİTTİM. BU AĞRILAR İLK BAŞTA İKİ GÜN BOYUNCA ON DAKİKA ARALARLA 220 VOLT ELEKTRİK ÇARPMASI GİBİ OLMAYA BAŞLADI. GİTTİĞİM DOKTORLAR NÖROLOJİ, BEYİN CERRAHI, GÖĞÜS CERRAHI VE ALGOLOJİ UZMANLARIYDI. BEYİN, BOYUN, SIRT ÖN KAFES BUNLARIN TAMAMININ EMARI VE TOMOGRAFİSİ ÇEKİLDE EEG VE EMG YAPILDI. HİÇ BİR SORUN ÇIKMADI. BU ARADA GABETA 600 LÜK SABAH AKŞAM KULLANDIM. AĞRILAR TAMAMİYLE BİTTİ AMA YİNE AYDA BİR VEYA İKİ AYDA BİR BİR KAÇ KEREYE MAHSUS OLMAK ÜZERE AYNI YERDE ELEKTRİK ÇAPRMASI OLMAYA BAŞLADI. BU ELEKTRİK ÇARPMALARINDAN SONRA SOL KOLDA GÜÇSÜZLÜK OLUYOR VE BU BİR HAFTA DEVAM EDİYOR. AĞRILAR GEÇMEYİNCE BAŞKA BİR NÖROLOJİ UZMANINA GİTTİM O İLACIMI DEĞİŞTİRİP LYRICA 75 MG VERDİ. AMA ODA PEK FAYDA ETMEDİ. BU KONUDA ÖNERİLERİNİZ NEDİR.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Zerrin Özköse
Anestezi ve Reanimasyon

Erol bey günaydın, Benim özel uzmanlık alanım nöroanestezi, yani algoloji olmadığı için size çok fazla yardım edemeyebilirim. Siz bir algoloji uzmanına görünürseniz daha sağlıklı olacaktır, sağlıklı günler

7 Aralık 2015 07:54