KE
Soru Sahibi
16 Temmuz 2021 18:29

Normal mi acaba

12 yaşlarında bir çocuk ile küçük bir çocuğun cinsel oyun oynaması büyük olanın taciz ettiği anlamına mı gelir mesela 12 yaşındaki küçük olana kendi bedenine dokunmasını söylerse burda bir sapkınlık mi vardır?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Pedagog Elda Tatlı
Psikolojik Danışman , Pedagoji , Aile Danışmanı

merhabalar, 12 yaşını doldurmuş her birey cezai ehliyete sahiptir. Bu yaştaki bir çocuğun kendinden küçük bir çocukla cinsel içerikli oyun oynaması, hukuki açıdan cezai yaptırım doğurabilecek bir eylemdir. Elbette her iki çocuğun da profesyonel destek alması en doğru olanıdır. Sağlıcakla Kalın

24 Eylül 2021 15:36