ae
Soru Sahibi
31 Temmuz 2020 12:12

ne yapacagim bilmiyorum

merhaba benim neredeyse 2 aydır öğürme sabahları bulantı sorunum var bi kaç gündür de kas ağrıları ve karıncalanma var bi de yeni sabah bulantısı var hiç hiç istemediğim şeyler aklıma geliyor sağlığımdan endişelenmekten hiçbir şey yapamıyorum şu pandemi zamanında çok karamsarlaştım ne yapmam lazım çıldırmak üzereyim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Mustafa Erkan
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Merhabalar, anlatılan durum kaygı bozukluğu gibi görünüyor. Ayrıntılı değerlendirmek gerekir.

17 Ağustos 2020 08:04