17 Ağustos 2020 15:48

Dikkat eksikliği ve hiperaktiviteye bozukluğu

Merhaba. 8 yasında dehb li çocugum var. Conserta 36 mg ve mefikinet 20 mg kullanıyor. Çocuğuma fosfatidilserin ve omega3 takviyesi yapsam bir zararı olurmu. Kullandığı ilaçlarla birlikte versem zararı olurmu.tesekkür ederim...

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Mustafa Erkan
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Merhabalar, beslenme sorunu olmayan çocuklara takviye önermiyorum. Takip eden ve tedavisini düzenleyen çocuk psikiyatri hekiminizle bu kararı vermek en doğru yaklaşımdır... Selamlar

22 Ağustos 2020 17:09