21 Şubat 2011 20:52

mrhb doktor hanım benim 6.5 aylık bir kızım var.4 aylıkken anne sutunu bıra

mrhb doktor hanım benim 6.5 aylık bir kızım var.4 aylıkken anne sutunu bıraktı şuan 6.900kg boyu ise 71cm gündüzleri az uyuyor tam 6 aylıkken (baba,gel ee amca anne dede)demeye başladı kanepe kenarlarında tek başına dikelebiliyo rayrıca çok heycanlı yerinde duramıyor kıpır kıpır ama günlük yemesi gereken mama mıktarını yemiyor vitamin kullanıyorum ama yınde iştahı çok iyi değil sizce bebegımın gelışimi normalmi bilgilendirirseniz sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)

dil gelişimi ve motor kasların gelişimi normal görünüyor.daha detaylı gelişim özellikleri için bir uzman kontrolüne başvurabilirsiniz.

21 Şubat 2011 21:00