ÇN
Soru Sahibi
17 Şubat 2011 23:39

bana mamografi çekildi sonucu tamamlanmamış inceleme (bı-rads 0)bilateral m

bana mamografi çekildi sonucu tamamlanmamış inceleme (bı-rads 0)bilateral mmeme us önerildi.momagrafilerin yalancı(-) oranı %5-15 arasında değişmekde olup palpalbl kitlelerine yaklaşım klinik bulgulara dayanmalıdır(tabar L.et.alBr J Cancer 1987) bunların anlamı ne?

1 cevap
Cevaplar (1)

rahatsızlığınızla ilgili bir uzmanla görüşmeniz daha uygun olacaktır.

18 Şubat 2011 16:54