ÜS
Soru Sahibi
3 Şubat 2011 11:06

mrb.3 aylık bebğim var.3.130 kilo doğdu.ilk 20 gün sadece anne sütü verdim

mrb.3 aylık bebğim var.3.130 kilo doğdu.ilk 20 gün sadece anne sütü verdim ve doktor kontrolünde bebeğim 2.700 kilo çıktı dr. anne sütü yetmiyor kilo vermiş gelişemez mama verin dedi.2 ay 15 günlük muayenede mama takviyesiyle 5.000 kilo oldu.boyu 58 cm.şu anda kilodan başka sağlık sorunu yok bebeğimin ilk zamanda verdiği kilolar gelişimini çok etkiler mi?çevremdeki 3 aylık bebekler bizden en az 2 kilo fazla onları görünce bebeğim geri kalmış gelişemiyor gibi hissediyrm.siz analiz edermisinz.tşk

1 cevap
Cevaplar (1)

yaşıtlarına göre kilosunun gelişimini etkileyecek kadar az olduğunu sanmıyorum .rahat etmek için düzenli olarak kontrol yaptırabilirsiniz.ekinruzgar@hotmail.com sema yılmaz

17 Şubat 2011 18:52