AO
Soru Sahibi
10 Ağustos 2008 00:36

mrb ben odtu de moleküler biyoloji ve genetik okuyorum. bolumu bitirince tu

mrb ben odtu de moleküler biyoloji ve genetik okuyorum. bolumu bitirince tusa girip tıbbi genetikte uzman olmak istiyorum. acaba beni bu konuda bilgilendirirmisiniz

1 cevap
Cevaplar (1)

Bildiğim kadarıyla TUS ile açılan tıbbi genetiğe tıp fakültesi mezunları giriyor. ama son dönemde bir değişiklik yapıldı mı bilemiyorum.Ama tıbbi genetik kesinlikle çok zevkli bir bölüm, benim için daha zevkli olan kısmı klinik genetik, onu sanıyorum biyoloji mezunları yapamıyor. Yani kısaca eğer böyle bir olanağınız varsa size öneririm. İyi günler

11 Ağustos 2008 09:49