SO
Soru Sahibi
8 Nisan 2009 14:03

merhaba hocam.benım sorum yanaklarımda sakal cıkmıyor.gıttıgım cıldıye dokt

merhaba hocam.benım sorum yanaklarımda sakal cıkmıyor.gıttıgım cıldıye doktorları bunun genetık oldugunu soyluyor.tedavısı mumkun mu ve yararlanabılecegım bı yer varmı konya da.sımdıden tesekkur ederım.ıyı gunler

1 cevap
Cevaplar (1)

Bunun genetik olup olmadığı tam olarak belli değil aslında ama aile büyüklerinize sorarak onlarda böyle bir problem olup olmadığını sorabilirsiniz. Sadece yanaklarda mı yoksa vücudu başka bölgelerinde de aynı şekilde kıllanma azalması var mı bunlar önemli. Konya'da üniversitede tıbbi genetik bölümü var. İsterseniz oraya da başvurabilirsiniz. İyi günler.

9 Nisan 2009 10:01