VE
Soru Sahibi
16 Ağustos 2010 00:26

Mrb. Ben 16 yaşında bi gencim . Cevabını çok merak ettiğim bi sorum var. O

Mrb. Ben 16 yaşında bi gencim . Cevabını çok merak ettiğim bi sorum var. Oturdukça kalça büyür mü ? Yardımcı olursanız sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Çok oturmak az kalori yakmak ile ilgilidir buda zaman içinde kilo almamıza neden olur. Her gün aktif bir insan olmak için çaba harcamak gerekir. Vücudumuz oturmak yerine hareket etmeye daha uygun yapıdadır.

20 Ağustos 2010 09:51