LJ
Soru Sahibi
4 Kasım 2020 18:23

mide ülseri

selamun aleykum .ben mide ülseri için sarı kantaron yağı kullanıyorum.günde 1-2 yemek kaşığı tüketince midem rahatlıyor.daha az kullanınca sıkıntı oluyor.midem boş olunca mide asidim midemi acıtıyor.bundan dolayı hep su içiyorum.ama bu yaptığım vücudumdaki kloru düşürüyor.bu sebeple midemi boş bırakmayacağım bir sıvı gerekli.2 öğünden de fazla yemek yememeliyim.sizden öğrenmek istediğim 2 şey var.biri,sarı kantaron yağını uzun süre ve 2 yemek kaşığı tüketince bir sıkıntı olur mu?2 aydır bu yağı tüketiyorum.arada yaptığım hatalardan dolayı midem iyiye giderken yine kötüleşti 2.sorum,midemi boş bırakmamak için 1 saatte bir kullanabileceğim bir sıvı var mı tavsiye edebileceğiniz?hindistan cevizi yağı uygun olur mu?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Didem Gülmez
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

fitoterapik tedaviler kişiye özel olarak planlanmalıdır. sizin için en uygun cevabı muayene ve görüşme sonrası verebilirim

20 Ocak 2021 12:02