VN
Soru Sahibi
11 Nisan 2011 03:23

merhabalar hocam üst ön dişlerimin üç tanesine porselen kaplama yapıldı 3.g

merhabalar hocam üst ön dişlerimin üç tanesine porselen kaplama yapıldı 3.gün düştü alttaki dişler kanal tedavisi yapılmıştı önceden acaba sorun bendemi tekrar yapıştırılırsa düşermi düşme ihtimali varsa onları çektirip implant yaptırmayı düşünüyorum fikriniz nedir tşkler....

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Dr. Mustafa selçuk Soyluoğlu
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Dişlerinizi çektirmeyin.Yapan arkadaş tekrar simante etsin(yapıştırsın).Tekrar düşecek olursa başka bir diş hekiminden sorunun ne olduğu konusunda bilgialabilirsiniz.

11 Nisan 2011 12:38
VN
Soru Sahibi

bugün tekrar yapıştırıldı dişlerim kolay tutmayan bir yapıda olduğu için düşmüş dedi tekrar düşerse başka bir hekime gideceğim bilginiz için çok tşkler...

12 Nisan 2011 00:04
Dr. İlkay Süalp
Pratisyen Hekimlik

Sağlıklı günler dileriz.

20 Nisan 2011 14:48