TN
Soru Sahibi
16 Aralık 2009 08:55

merhaba bundan iki gün önce çürük dişim üzerinde fındık yerken etine battı

merhaba bundan iki gün önce çürük dişim üzerinde fındık yerken etine battı 1-1,5 saat içinde dişim şişmeye başladı bende hemen largopen 1000 gm antibiyotik kullandım. ama kullanmama rağmen şu an 2 gün geçtiği halde yanağım aşırı derecede dudaklarıma da vuran bi şişlik oluştu bu yüzden işede gidemedim. sizce antibiyotiği değiştirmelimiyim ? yada ne kullanmalıyım?? şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Mustafa selçuk Soyluoğlu
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Acil olarak Diş Hekimine baş vurun o size yardımcı olacaktır.

16 Aralık 2009 09:42