SS
Soru Sahibi
29 Ekim 2008 10:24

merhabalar doktor bey; benim kilo problemim var aslında en büyük problemim

merhabalar doktor bey; benim kilo problemim var aslında en büyük problemim hep aklımda bir yeme hissi olması bu hissi akupunkturla çözmek ne kadar mümkündür? ayrıca zamanında bende akupunktura gittim ve 27 kilo verdim bırakınca tekrardan fazlası ile kilo aldım. Ayrıca akupunktur fiyatları hakkında bilgi almam mümkünmüdür?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. İbrahim Mithat Us
Pratisyen Hekimlik

Akupunkturun kilo sorunuzu çözmekte etkili bir yöntem olduğunu siz yaşayarak öğrenmişsiniz 27 kilo verdiren bir yöntem başarılıdır ve yeniden daha fazlasınıda yapabilirsiniz. Verilen kiloların geri alınmasında Akupunkturun suçu yok ,yöntem ne olursa olsun kilo verenler yeniden kilo alabilir burada hata kontrol programına dikkat edilmemesi. 10 kilodan fazla verenlerin 6 ay aynı kiloda kalmasının sağlanması gerekiyor 6 ay aynı kiloda kalanlarda geri kilo alımı çok düşük düzeyde bunu sağlamak içinde 6 ay ayda bir kontrol şart . Sık açıkmada diyete alınmadan gerekli tıbbi tahlillerin yapılmasıda önemli bir nokta . Ücret bilgisi ve randevu için *** *** ** nolu telefonu aryabilirsiniz.( Bu yaşta kilo sorununu kalıcı çözmek çok kolay yanlız bu işin uzun süreli bir tedavi olduğunu unutmayın ) Saygılarımla .

30 Ekim 2008 11:41