BM
Soru Sahibi
20 Mart 2008 10:26

hocam merhaba arkadaşım yaptırmış akapunkturu ve çok açkaldım diyor tokluk

hocam merhaba arkadaşım yaptırmış akapunkturu ve çok açkaldım diyor tokluk vermedi diyor ve diyet yaptım dior hocam zaten ben diyet ypamadığım için akapunktur yaptırmak istıtorum aksi taktirde kendimde zayıflaya bileceğimi düşünüyorum tok lik hissi vermezse ne yaparım çok karasızım neolur güzel düşüncelerinizi bekliyorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. İbrahim Mithat Us
Pratisyen Hekimlik

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum aç kalarak kilo vermek mümkün değildir. Kilo vermek için aç kalmadan doğru gıdaları zamanında yemek çok önemli bir nokta. Akupunktur zayıflama tedavisinde aşırı iştahı önleyerek ,metabolizmayı düzenleyerek kilo vermeyi rahat ve stressiz bir hale getirir. Arkadaşınızın sorunu Akupunkturdan değil yanlış diyetten kaynaklanıyor kanısındayım .Saygılarımla

20 Mart 2008 11:11