KN
Soru Sahibi
2 Haziran 2008 12:18

MERHABA, MYASTENİ GRAVİS DE YÜRÜME ZORLUĞUNU( bacaklarda güçsüzlük ve de

MERHABA, MYASTENİ GRAVİS DE YÜRÜME ZORLUĞUNU( bacaklarda güçsüzlük ve denge sorunu) ayrıca ayaklarda belirti veren nöropatiyi ( karıncalanma ) akupunktur ile ne denli tedavi edebiliriz. 75 yaşında kadın 3 yıldır MG hastası - pankreas komşuluğundaki nöro-endokrin tümör ( selim) ameliyatından hemen sonra gelişti. Mevcut tedavilerin hiçbirine yanıt vermedi.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. İbrahim Mithat Us
Pratisyen Hekimlik

Ağrılarının ve karıncalanma hissinin azaltılmasında akupunktur uygulana bilir fakat net bir şey söylemek için hastanın tüm tahlilleri ve raporları, kullandığı ilaç isimleri ile muayeneme gelmeniz daha doğru olur. Saygılarımla

4 Haziran 2008 09:46