22 Ekim 2010 09:59

merhabalar ben 24 yasındayım 84 kıloyum ve bu bana cok rahatsızlık verıyor

merhabalar ben 24 yasındayım 84 kıloyum ve bu bana cok rahatsızlık verıyor cok fazla yemedıgım halde kılo aldıgımı hıssedıyorum muhasebecı oldugum ıcın sureklı oturuyorum ıs yerınde eve geldıgımdede bıseyler yapmaya halım kalmıyor yedıklerıme dıkkat etmeye calısıyorum tek zaafım cikolata onun dısında hıcbırseyı aramıyorum ne yapmam gerekıyor yardımcı olursanız sevınırım bırde adetlerımde duzensızlık söz konusu her seferınde doktorlar aynı ılacı verıyor ama ben kullanmıyorum dıane 35

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar; Öncelikle ilacı neden kullanmadığınızı öğrenebilir miyim?

22 Ekim 2010 11:32