KA
Soru Sahibi
21 Mayıs 2011 23:41

merhaba hocam benim sorunum diş ben 23 yaşındayım zamanında pisikolojik sor

merhaba hocam benim sorunum diş ben 23 yaşındayım zamanında pisikolojik sorunlar yüzünde sitresli yaşamımda dişlerimi sıka sıka şimdi ön taraflar eğilmiş.aynaya baktığımda dişlerimin eğriliği beni çok rahatsız ediyor.9 aydır yeni evliyim eşimde bunu söylüyor ne yapa bilirim lütfen yardımcı olun bana ne yapabilirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dt. Ayşegül Yalçın Ünlüyol
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Merhaba Aleyna; Öncelikle varolan durumu tespit etmemiz gerekiyor. Bunun için bir ilk muayene gerekiyor.Ön bölgedeki dişlerinizdei problemin tam porselen kuron uygulaması ile çözümleneceğini düşünüyorum.

23 Mayıs 2011 15:09