DM
Soru Sahibi
5 Mart 2011 20:51

merhaba Ender bey benim 9 yaşında ki kızımın sürekli karnında sancı oluşuyo

merhaba Ender bey benim 9 yaşında ki kızımın sürekli karnında sancı oluşuyor birde vücudunda dolaşan bir ağrı var doktora baş vurdum bir sonç alamadım hangi bölüme gitmemi tavsiye edersiniz teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ender Pehlivanoğlu
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme

Sn.Deniz, İzmir de çok başarılı çocuk gastroenterologları var. Onları arayabilirsiniz. Örneğin. Dr.Sema Aydoğdu (Ege Üniv), Dr. Yeşim Öztürk (9 Eylül Üniv). Sağlık dileklerimle.

10 Mart 2011 21:50