TS
Soru Sahibi
2 Şubat 2011 17:13

merhaba benim 12 aylık bebeğim var bazı kelimeleri anlamsız şeliklde söylüu

merhaba benim 12 aylık bebeğim var bazı kelimeleri anlamsız şeliklde söylüuor mememe bababa gibi ama anlamlı kullanabildiği kelime yok acaba bu durum doğal mı şimdiden teşekkur ederim cevabınızı sabırsızlıkla beklıyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

12 aylık bebeğinizin dil gelişimi yönünden normal olduğunu söyleyebilirim yinede rahat etmek istiyorsanız bir gelişim uzmanıyla görüşebilirsiniz.ekinruzgar@hotmail.com sema yılmaz

17 Şubat 2011 18:46