ÇM
Soru Sahibi
24 Mayıs 2011 11:34

merhaba ben 22 yasında üniversite öğrencisiyim ön üst dişimde çarpıklık var

merhaba ben 22 yasında üniversite öğrencisiyim ön üst dişimde çarpıklık var tel takmam şart mı başka bi tedavisi var mı ??bide tel tedavisini devlet karşılıyor mu teşekkürle r:)

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dt. Ayşegül Yalçın Ünlüyol
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Merhaba Merve; 22yaşında ve çok gençsin. Senin adına en uygun tedavi doğru bir ağız bakımı ortodontik tedavi olacaktır. Üniversitelerde daha uygun fiyatla tedavi yapılmaktadır. Her koşulda malzeme fiyatını karşılamanız gerekmektedir. Bir an önce tedavinize başlayınız. Size gereken ödeme kolaylıları sağlanacaktır.

27 Mayıs 2011 16:09