TB
Soru Sahibi
12 Şubat 2011 23:59

meraba hocam ben batuhan topel kronik hepatit b hastasıyım kan talih sonuçl

meraba hocam ben batuhan topel kronik hepatit b hastasıyım kan talih sonuçlarımdaki şu şeyin ne olduğunu öğrenmek istiyorum :ANTİ HAV IGG:NEGATİF çıktı bu iyi bir şeymi yoksa kötümü

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ender Pehlivanoğlu
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme

Mikropla temasınız olmamış ve aşı ile de korunmuyorsunuz. Hepatit A aşısı olmanızda fayda var. Sağlıklısınız! Mutluklar dilerim. Dr.Pehlivanoğlu

13 Şubat 2011 15:28