OO
Soru Sahibi
2 Eylül 2017 22:57

Köpeğim hasta

Merhaba pitbul oğlumuz ile bayramda köye gittik bir gece balkonda salıncakta yattı kendi isteği ile. 2 gündür devamlı kusuyor ilk başta köpük gibi beyaz balgam dı şimdi yeşil safra. Hiç birşey yemiyor halsiz. Lütfen acil bir şey söyleyin ne vermeliyim bulantısı için.

2 cevap
Cevaplar (2)

Kusma onleyici antiemetik verilmeli yakinda hekim arkadas varsa muayene sonrasi daha dogru sonuc alinacaktir. Bayram nedeni ile ulasamiyor iseniz cocuklar icin olan antiemetik bulabilirseniz ona baslayin ancak soguk alginligi gibi gorunuyor muayene sonrasi an5ibiyotik baslamak gerekebilir...

3 Eylül 2017 21:18
OO
Soru Sahibi

Teşekkür ederim ilginize.veterinere hgötürdüm bugün sağolun.

3 Eylül 2017 21:38

Rica ederim gecmis olsun.

4 Eylül 2017 08:51