ÇA
Soru Sahibi
20 Ağustos 2017 21:42

Konuşma problemleri

Mrb hocam benim 29 aylık erkek yeğenim konuşurken kelimeleri ekleri kullanmadan sadece kökleriyle söylüyor.yetiskin teyze ve dayisinda da aynı sorun var.bu durum bizi endiselendiriyo.yasi itibariyle normal bir durum mu pedegoga başvurmamiz gerekir mi? Teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Öncelikle bir Çocuk Psikiyatristine başvurun. Gerekliyse o sizi bir konuşma terapistine yönlendirir.

21 Ağustos 2017 12:00