YG
Soru Sahibi
27 Şubat 2019 18:59

Kedim ayakta duramıyor

Kedim 2 -3 gün önce ara ara kusmaya başladı. Daha sonraki gün başını sallamaya başladı ve gözleri de aynı şekilde sallanıyordu. Bugün de yürümekte zorlanıyor ve dengede duramıyor. Bu konu hakkında bilgi verir misiniz ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Kulakta sorun olabilir ( enfeksiyon, yara veya yabanci cisim) ya da travma sekillenmis olabilir. Klinisyen meslektaslarimin muayene etmesi gerek malesef buradan yapabilecegim yardim bu kadar olacaktir.

28 Şubat 2019 08:54