KN
Soru Sahibi
6 Ağustos 2018 14:05

Kedi paraziti

1 Merhaba doktor bey benim kedim var eve geleli 3 haft oluyorum 3 buçuk aylık bu gün bacağında kurtçuk gibi sümüklü birşey buldum ama hareket etmiyordu dış paraziti ve bir karma aşısı oldu bu ayın 14 dünde 2 karma aşı ve iç parazit olacak karnı biraz şiş gibi dışkısı normal dışkısında hiçbir kurçuk ya da ishal yok bu konuda biraz bilgilendirebilirmisiniz rica etsem biraz evhamlı biriyimdir çok kafam takılıyor

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar Neslihan Hanım Oncelikle ic dis parazit uygulandi ise larva olabilir tarifinize gore eger deride yara veya kabariklik yok ise sadece bir yerden muhtemel sinek larvasi yapismis olabilir. Başka gorurseniz o zaman tekrar bir ilaclama gerekebilir ama dedigim gibi deri altinda kabariklik yoksa yada yara onemli bir durum olacagini dusunmuyorum.

6 Ağustos 2018 19:44