15 Eylül 2017 19:50

Kedi ishali

İyi günler Benim 4 yaşında kısırlaştırılmış dişi kedim var.Kesim 3 gündür ishal.Halsiz kalmasın diye multivitamin verdim ve bolca su içirmeye çalışıyorum.Ama hala düzelme olmadı.Aşırı hassas bir yapısı var.Hava değişiminden etkilenmiş olabilir mi?Bir de maltını fazla verdiğinizde ishal oluşabilir mi?Ne kadar sürede geçmezse veterinere götürmeliyim?Bir de şuan ne yapabilirim?Nelere dikkat etmeliyim?Lütfen yardımcı olun

1 cevap
Cevaplar (1)

Kedinizde halsizlik, iştahsızlık varsa derhal bir veteriner hekimden randevu almalısınız. Malt macununun fazla yemesıyle ıshal olabılır ama devam etmesı baska bır hastalıkta işin içine karışmış olabılır. Veterıner hekımınızın onerdıgı beslenme programı dısına cıkmassanız buyuk bir aksılık olmadıkca ıshal olmadan yasarlar.

10 Ekim 2017 18:56